Posiadamy do wynajęcia

Domek dwupoziomowy 4-5 osobowy.

  • Na górze znajdują się dwie 2/3 osobowe sypialnie. Dolny poziom zajmuje salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym , łazienka. Taras kawowy przed domkiem.  Wejście do apartamentów z dolnego i górnego poziomu. Parking przy domku. Z sypialni i salonu rozpościera się widok na jezioro, plażę i pomost.

Powierzchnia domu:  45 m²

Apartament 2/3 osobowy LUX.

  • Pokój w kształcie ośmiokąta z przepięknym widokiem na jezioro i zatokę. Sześć dużych okien pozwala na zachwycanie się panoramą całego jeziora. W pokoju znajduje się duże podwójne łóżko oraz miejsce na dostawkę, telewizor, lodówka oraz łazienka. Nocleg oferujemy ze śniadaniami.

Pokój 2 osobowy.

  • W pokoju znajduje się duże podwójne łóżko, telewizor, lodówka oraz łazienka. Nocleg oferujemy ze śniadaniami.

Apartament 4 osobowy LUX.

  • Salon z możliwością spania dla 2 osób, sypialnia 2 osobowa, łazienka, telewizor lodówka, 2 balkony. Nocleg oferujemy ze śniadaniami.

Apartament 5 osobowy LUX.

  • Salon z możliwością spania dla 2 osób, sypialnia 2 osobowa, aneks sypialny, łazienka, telewizor lodówka. Nocleg oferujemy ze śniadaniami.

Wyposażenie

Wszystkie domki i apartamenty są murowane, wyposażone w białą pościel hotelową, ręczniki, suszarkę do włosów, telewizor. Z każdego domku rozpościera się przepiękny widok na jezioro, plaże, pomost i całą naszą zatokę.

Aneksy kuchenne wyposażone są w lodówkę, płytę indukcyjną, kuchenkę mikrofalową oraz wszystkie naczynia, garnki, szkło.