Posiadamy do wynajęcia

Apartament  nr.18  nr.19

Salon z możliwością spania dla 2 osób, sypialnia 2 osobowa. Łóżko podwójne i dwa łóżka pojedyncze. Zarówno sypialnia jak i salon mają swoje balkony z widokiem na jezioro lub las. Łazienka z prysznicem, TV, lodówka. Powierzchnia 40 m kw. Nocleg oferujemy ze śniadaniem.

Apartament nr.15  nr.16

Salon z możliwością spania dla 2 osób, sypialnia 2 osobowa + aneks z możliwości wstawienia dostawki.  Łóżko podwójne i dwa łóżka pojedyncze. Apartamenty nie posiadają balkonów. Łazienka z prysznicem, TV, lodówka. Powierzchnia 50 m kw. Nocleg oferujemy ze śniadaniem.

Apartament nr.17

Dwie niezależne dwuosobowe sypialnie. W sypialniach łóżka pojedyncze z możliwością łączenia. Salon z wygodną kanapą, fotele, TV, lodówka. Łazienka z prysznicem. Apartament nie posiada balkonu. Widok z okien na jezioro. Powierzchnia 45 m kw. Nocleg oferujemy ze śniadaniem.

Pokój  nr.11  nr.14

Pokoje dwuosobowe z łóżkiem małżeńskim. Łazienka z prysznicem, TV, lodówka. Pokoje mają balkony z widokiem na jezioro. Powierzchnia 20 m kw. Nocleg oferujemy ze śniadaniem.

Pokoje nr12  nr.13

Pokoje w wieżyczkach. Podwójne łóżko, możliwość dostawki dla 3 osoby. Pokoje z panoramicznym widokiem na jezioro, oraz z niewielkim balkonem. Łazienka z prysznicem, TV, lodówka.  Powierzchnia 30 m kw. Nocleg oferujemy ze śniadaniem.

Domki  nr1 – 5

Domki dwupoziomowe w zabudowie szeregowej. Wejście do domków z dolnego i górnego poziomu.

Na parterze znajduje się salonik połączony z aneksem kuchennym, a także łazienka z prysznicem. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z pojedynczymi łóżkami. Domek 1 i 5 mają dwie samodzielne sypialnie. Domki 2,3,4 jedną sypialnia zamykana, drugą otwartą, na galerii. Przed każdym domkiem znajduje się taras ze stolikiem i krzesłami.  Powierzchnia domku 45 m kw.

Informacje

Decydując się na pobyt w naszym Siedlisku możecie Państwo wybrać nocleg w domkach, wyposażonych w aneks kuchenny, gdzie możecie samodzielnie przygotować posiłki lub komfortowych apartamentach z ofertą śniadaniową.

W jednym i w drugim wypadku gwarantujemy niepowtarzalne wnętrza, wygodę, prywatność i bliski kontakt z mazurską przyrodą.

Każdy apartament jest inny. Przy rezerwacji prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu dopasowania najlepszego dla Państwa rozwiązania noclegowego.