Odkryj nieodkryte
piękno mazur
Pokoje Dworek Rybical
Każdy apartament jest inny. Przy rezerwacji prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu dopasowania najlepszego dla Państwa rozwiązania noclegowego.
Pokoje
NR12 NR.13
Pokoje w wieżyczkach. Podwójne łóżko, możliwość dostawki dla 3 osoby. Pokoje z panoramicznym widokiem na jezioro, oraz z niewielkim balkonem. Łazienka z prysznicem, TV, lodówka.  Powierzchnia 30 m kw. Nocleg oferujemy ze śniadaniem.
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
Pokoje
NR11 NR.14
Z balkonem
Pokoje dwuosobowe z łóżkiem małżeńskim. Łazienka z prysznicem, TV, lodówka. Pokoje mają balkony z widokiem na jezioro. Powierzchnia 20 m kw. Nocleg oferujemy ze śniadaniem.
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
APARTAMENT
NR15 NR.16
Salon z możliwością spania dla 2 osób, sypialnia 2 osobowa + aneks z możliwości wstawienia dostawki.  Łóżko podwójne i dwa łóżka pojedyncze. Apartamenty nie posiadają balkonów. Łazienka z prysznicem, TV, lodówka. Powierzchnia 50 m kw. Nocleg oferujemy ze śniadaniem.
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
APARTAMENT
NR17
Dwie niezależne dwuosobowe sypialnie. W sypialniach łóżka pojedyncze z możliwością łączenia. Salon z wygodną kanapą, fotele, TV, lodówka. Łazienka z prysznicem. Apartament nie posiada balkonu. Widok z okien na jezioro. Powierzchnia 45 m kw. Nocleg oferujemy ze śniadaniem.
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
APARTAMENT
NR18 nr19
Z balkonem
Salon z możliwością spania dla 2 osób, sypialnia 2 osobowa. Łóżko podwójne i dwa łóżka pojedyncze. Zarówno sypialnia jak i salon mają swoje balkony z widokiem na jezioro lub las. Łazienka z prysznicem, TV, lodówka. Powierzchnia 40 m kw. Nocleg oferujemy ze śniadaniem.
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
Udogodnienia
WAŻNE INFORMACJE
Zestaw kosmetyków
Sauna w cenie pokoju
Łazienka z prysznicem
Wi-Fi
Zestaw do kawy i herbaty
Telewizor
Dostęp do ogrodu
Suszarka
Przyjazd 16:00 
Wyjazd 11:00
Czworonożni przyjaciele mile widziani
Parking bezpłatny dla wszystkich - nie wymaga rezerwacji.

Akceptowane formy płatności:

PAKIETY POBYTOWE
Zapoznaj się z naszymi promocyjnymi pakietami pobytowymi i poznaj niesamowite okazje na spędzenie czasu w naszym ośrodku
Pakiet romantyczny dla dwojga na Mazurach
Dowiedz się więcej
Copyright 2024 Pensjonat Rybical
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram